Výhody systému zubných náhrad ZX-27

Bez chirurgie

Systém zubných náhrad ZX-27 rieši problém chýbajúcich pilierových zubov bez chirurgického zákroku. Sklenené piliere priliehajú na sliznicu alveolárneho oblúka v bezzubých častiach čeľuste a sánky. Každý sklenený pilier sa individuálne tepelne a mechanicky opracúva tak, aby presne zapadol na sliznicu alveolárneho oblúka.

Dobrá cena

Cenovo dostupná metóda s vynikajúcimi výsledkami. Presnú cenu za konkrétny úkon zistíte u zubného technika.

Rýchle zhotovenie

Systém ZX-27 je neinvazívny, bez chirurgického zásahu implantátu do kosti. Sklo má vysoko kompatibilné vlastnosti bez akéhokoľvek zápalu sliznice a bez zmien kosti čeľuste. Preto je doba liečenia krátka a za kratší čas vyriešite problém s chýbajúcimi zubami.

20 rokov skúseností

Stomatoprotetický systém sklenených pilierov ZX-27 má za sebou už množstvo klinických skúšok a už viac ako 20 rokov je úspešne používaný v praxi. Toto fixné riešenie si v súčasnosti si ešte stále hľadá svoje miesto na protetickom trhu, dôkazom je stále vzrastajúci počet zubných lekárov a technikov, ktorí s týmto systémom pracujú.

Certifikáty

Tento atraktívny systém zubných náhrad je chránený svetovou ochrannou značkou a boli mu pridelené aj medzinárodne uznávané certifikáty najvyššej kvality ISO 9002 a pochváliť sa môže aj európskou značkou kvality CE.

Opäť pocit vlastných zubov

Neúplnosť v chrupe je úzko spätá aj s psychickou stránkou človeka. Obmedzujeme rozprávanie, úsmevy, len aby si nik nevšimol nedokonalosti nášho chrupu. Systém ZX 27 skvelo rieši problém chýbajúcich zubov v ústnej dutine.

Späť