Online vzdelávanie e-learning

Jednou z výhod spolupráce so systémom ZX-27, je možnosť využiť e-learning pripravený našou spoločnosťou Hypodent na to, aby ste sa veľmi efektívne a rýchlo naučili pracovať s novou technológiou. Dôležitým prvkov online kurzu je video, ktoré ukazuje celý proces zhotovenia piliera, podrobne jednotlivé detaily, a v dôležitých krokoch postupu je doplnené aj o názorné schémy.

 

Ako sa pripojiť k e-learningu

 

Celé online vzdelávanie sa skladá z teoretickej časti, kde sa dozviete všetky potrebné informácie o technológii, indikácii, systému, nástrojoch a materiáloch a z časti praktickej, zameranej na technologický postup zhotovenia. Teoretické znalosti overujeme pomocou krátkeho testu, ktorého výsledok nám zašlete na e-mail. Oveľa dôležitejšiu praktickú časť si naštudujete podľa výučbového videa. Následne zhotovíte jeden sklenený pilier ako testovací, ten nám fyzicky zašlete na našu adresu a my preveríme kvalitu zhotovenia. Ak bude zhotovený správne, udelíme vám certifikáciu a môžete so systémom pracovať. Ak sa vyskytnú na práci nedostatky, počas konzultácie vás upozorníme na chyby v postupe a poradíme vám, ako sa im vyhnúť a urobiť na druhý raz prácu správne.

Pracovať so systémom ZX-27 sa teda môžete naučiť od počiatku “doma” vo vašom laboratóriu, nemusíte nikam cestovať.

Referencie

 

“Mne sa na e-learningu zdalo výhodou jednak to, že je veľmi jednoduchý a stručný, teda obsahuje najmä praktické informácie, ktoré naozaj potrebujete a úplne najlepšie bolo video, ktoré názorne a detailami ukázalo celý postup. Bolo potom ľahké ho zopakovať.”
M.K.

“Nápad online kurzu s videom je super. Nemusel som nikde cestovať, vo videu som našiel všetko potrebné, po teste a skontrolovaní zaslanej práce som začal so systémom hneď pracovať. Doslova za pár dní.”
B.H.

“Na e-learning som sa mohol pripojiť z akéhokoľvek počítača, kdekoľvek som bol. Obával som sa testu, ale keďže bolo vopred všetko podrobne vysvetlené, nebol s tým žiaden problém. Video je výborne spracované, našiel som v ňom všetko, čo potrebujem vedieť.”
Z.B.

“Keďže som doteraz online vzdelávanie nikdy nevyužil, bol som trochu skeptický. Moje obavy však boli zbytočné, toto školenie mi dalo viac, ako môj posledný seminár.”
R.K.  

 

Mám záujem o online vzdelávanie (e-learningový kurz) a spoluprácu s Vašou spoločnosťou. Prosím, kontaktujte ma.

Vaše meno (povinné)

Firma

Váš email (povinné)

Telefón

Späť